Розв'язати рівняння x-2/8=5/8


Ответы на вопрос

Отвечает Гафиева Аделя.

Ответ:

Щоб розв'язати це рівняння, потрібно спочатку відокремити змінну x:

x - 2/8 = 5/8

x = 5/8 + 2/8

x = 7/8

Відповідь: x = 7/8.

Пошаговое объяснение:

у меня сегодня хомяк умер подуржи меня га лучше ответом(