Обчисли масу води й масу кухонної солі (у грамах), які необхідно взяти для приготування розчину

масою 30 г з масовою часткою солі 5 %. СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

m (розчину) = 30 г

w (солі) = 5%

m (солі) = 30 / 100 * 5 = 1,5 г

m (води) = m (розчину) - m (солі) = 30 г - 1,5 г = 28,5 г

Відповідь: 1,5 г; 28,5 г