Ціну на товар, що коштував 150 грн., спочатку зменшили на 20%, а потім нову ціну збільшили на

20%. Знайдіть ціну товару після двох переоцінок. ПОМОГИТЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Лобода Игорь.

Відповідь:

1) 100%-20%=80(

2)150*100:80=120(грн)

3)120*100:20=600(грн)

мабуть так

Покрокове пояснення: