Ціну на товар що коштував 150 грн.,спочатку зменшили на 20 %, а потім нову ціну підвишили на 20 %.

Знайдіть ціну товару після двох переоцінок. СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЖ ПОСТАВЛЮ 5 ЗВЁЗД И СПАСИБО! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненкова Алёнка.

Ответ:

144 грн.

Пошаговое объяснение:

100% - 20% = 80%

150грн. - 100%

x грн. - 80%

150/x = 100/80

x = 150 * 80/100

x = 120

100%+20%=120%

120=100%

x = 120%

x = 120*120/100

x = 144