СССССССССРРРРРРРРООООООООЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧННННННННННООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!! 8.. Ціна деякого товару

450 грн . Скільки коштуватиме товар , якщо його ціну спочатку збільшили на 10% , а потім нову ціну зменшили на 10%. 9. Довжина  прямокутника 2 cм, а ширина 10 cм. Довжину збільшили на 50%, а ширину зменшили на 20%. Знайти периметри  і площі початкового і зміненого прямокутників.

Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Кристина.

Ответ:

8)495

9)445,5

Пошаговое объяснение:

8) 450:100*10=45

450+45=495

9)495:100*10=49.5

495-49.5=445.5