Два теплоходи здійснюють регулярні рейси з Одеси.Один з них повертається через 66 діб,другий -через

42 доби.Через скільки діб вони зустрінуться в цьому порту знову?

Ответы на вопрос

Отвечает Передистый Дима.

Щоб знайти, коли вони прибудуть одночасно, треба знайти їхнє НСК. Для цього спочатку розкладемо 66 і 42 на прості множники.

66 = 2 * 3 * 11

42 = 2 * 3 * 7

Тоді НСК = 66 * 7 = 42 * 11 = 462

Відповідь: 462 доби.