Решите пожалуйста задачу Три теплохода здійснюють регулярні рейси з Одеси. Один з них

повертається через 10діб,другий через 12,а третий через 18.Теплоходи зустрілись у понеділок у порту Одесси. Через скільки діб і в який день тижня вони знову зустрінуться у порту???

Ответы на вопрос

Отвечает Гамзин Аня.

10 = 2 * 5

12 = (2*2) * 3

18 = 2 * (3*3)

НОК (10; 12 и 18) = (2*2) * (3*3) * 5 = 180 - наименьшее общее кратное

180 : 7 = 25 (ост. 5) = через 25 недель и 5 дней они встретятся

Вiдповiдь: теплоходы встретятся через 180 дней, в субботу.