Об'єм циліндра дорівнює 216π, а його висота - 6. Чому дорівнює радіус основи циліндра?​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Каролина.

Ответ: 6 од.

Пошаговое объяснение:

Знайдемо площу циліндра

S = V/ h = 216π/6 = 36π од.²

Основа циліндра це коло, площа кола дорівнює: S = πR² звідси знайдемо радіус основи

R² = S/π = 36π/π = 36

R = 6 од.