1. Визначити мінімальну потужність двигуна насоса, який за 4 хв піднім двигуна 60%. на висоту 18 м.

ККД​

Ответы на вопрос

Отвечает Драчевская Маргаритка.

Ответ: 125Вт

Объяснение:

Дано:

t=4мин=240с

V=100л=0,1м³

h=18м

g=10Н/кг

η=60%=0,6

ρ=1000кг/м³

-----------------

N-?

N=Aз/t

η=Ап/Аз

Аз=Ап/η=ρVgh/η=1000*0,1*10*18/0,6=30000Дж

N=30000/240=125Вт