Знайди значення виразу a*4-a:6,якщо a=60,a=120


Ответы на вопрос

Отвечает Stepanova Margo.

Ответ:

230; 10

Пошаговое объяснение:

1)60*4-60:6=240-10= 230

2)120*4-120:6=30-20=10