Велосепидист проїхав за першу годину 15км, що становить 20% всього шляху, за другу годину-80% від

шляху, пройденого за першу годину. Скільки кілометрів залишилося проїхати велосепедистові?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротов Женя.

Ответ:

48 км

Пошаговое объяснение:

15*5=75(км) - весь путь

15*0.8=12(км) - за 2й час

75-(15+12)=48(км) - осталось