Помогите подалуйста!!!!Знайдіть значення виразу: (3,17 +0,77: 1,4). 3,5 - 4,216.Поїзд проїхав

168,3 км за 3,4 год. Скільки кілометрів вінпроїде за 5,8 год з тією самою швидкістю?3. Розв'яжіть рівняння:7,2х – 5,4х + 0,46 = 1.4. Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 80 см.Його ширина становить 60% довжини і 40% висоти.Обчисліть об'єм цього паралелепіпеда.5. Знайдіть значення виразу:15:43 +25)+(4.2 - 23): 4.17 176.“ Коли автомобіль проїхав 0,2, а потім ще 0,15 всього шляху,то виявилось, що він проїхав на 18 км менше від половинишляху, який треба було проїхати. Скільки кілометрів мавпроїхати автомобіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)(3,17 +0,77: 1,4) *3,5 - 4,216= 3,72 * 3,5 - 4,126=8,894

2)

168,3 : 3,4=49,5 км/ч швидкість

49,5 * 5,8= 287,1 км кілометрів він  проїде за 5,8 год

3)

7,2х – 5,4х + 0,46 = 1

1,8х= 0,54

х=0,03

4) 80 * 0,6= 48 см ширина

   48 * 100% : 40%= 120 см висота

об'єм цього паралелепіпеда 80 * 48 *120=460800 см3

5)  15:43 +25)+(4.2 - 23)

: 4.

17 17 что єто ?????

6)

Нехай весь шлях, який мав  проїхати автомобіль - х км., тоді автомобіль проїхав 0,2х ,а потім ще 0,15х.  Половина шляху складає - 0,5х.

Складємо рівняння:

0,5х - (0,2х+0,15х) = 18

0,5х - 0,35х = 18  

0,15х = 18

х = 18:0,15

х = 120 км стільки  мав проїхати автомобіль