Знайдіть невідомий член пропорції: 12:36=5:х​


Ответы на вопрос

Отвечает Рудомёткина Полина.

Ответ:

x = 15

Пошаговое объяснение:

 \frac{12}{36}  =  \frac{5}{x}  \\ x =  \frac{36 \times 5}{12}  =  \frac{180}{12}  = 15

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!

Отвечает Шишкина Алена.

Ответ:

x = 15.

Пошаговое объяснение:

12       5                              36 · 5                180

---- = ------                  x = ----------------- = ----------------- = 15.

36      x                                 12                      12