577. Крайні члени пропорції дорівнюють 9 і 24, а один із середніх 11 членів дорівнює 36. Знайдіть

інший середній член пропорції. Запишіть усі можливі пропорції з даними членами. Разом з усним поясниням будь ласка(​

Ответы на вопрос

Отвечает Уахитов Жанадиль.

Ответ:обьяснение...

Пошаговое объяснение:

нехай цей член = х,
тоді 9*24 = 36*х
х = (9*24)/36
х = 6
Всі можливі пропорції:

9/36 = 6/24; 36/24 = 9/6; 36/9 = 24/6; 24/36 = 6/9