Коли автомобіль проїхав 0,2 а потім ще 0,15 всього шляху то виявилось що він проїхав на 18 км менше

від половини шляху який треба було проїхати скільки кілометрів мав проїхати автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Полухин Кирилл.
1. 1 - 0,4 = 0,6 (пути) - осталось после 1 дня;
2. 0,6 * 2/3 = 6/10 *2/3 = 2/5 = 0,4 (пути) - прошел во 2 день;
3. 1 - 0,4 - 0,4 = 0,2 (пути) - прошел в 3 день;
4. 20 : 0,2 = 100 (км) - весь путь (т. к. известно, что в 3 день он прошел 20 км и это составляет 0,2 пути, то можно найти весь путь).