мотоцикл проїхав першу частину шляху зі швидкістю 50 кілометрів за годину а другий зі швидкістю 40

кілометрів за годину і в останню 30 кілометрів за годину знайдіть ці з якою середньою швидкістю рухався мотоцикл чи перший відрізок і становить третину всього шляху а на другому відрізку він витратив третину часу за який він приїхав першої третьої ділянки шляху разом

Ответы на вопрос

Отвечает Турланов Мейрхан.

Vср=2*V1*V2/(V1+V2)=2*50*80/(50+80)=61,54 километра в час