За першу годину автобус проїхав 0,4 всього шляху, за другу- 0,35всього шляху, а за третю

частинушляху, що залишилася. Якувідстань проїхав автобус за тригодини, якщо за третю годину вінпроїхав на 30 км менше, ніж запершу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Ответ:

За три часа автобус прошел 200 км.

Пошаговое объяснение:

Весь путь - 1 целая обозначим - х

За 1-ый час прошел - 0,4х

За 2-ой час - 0,35х

За 3-ий час - 0,25х

(1-0,4-0,35=0,25), за 3-ий час прошел на 30 км < чем в 1-ый час

Уравнение:

0,4х -30 = 0,25х

0,4х - 0,25х = 30

0,15х = 30

х = 30 : 0,15

х = 200 (км прошел автобус за 3 часа)

проверяем:

1-час - 200*0,4=80 км

2-час - 200*0,35=70 км

3-час - 200*0,25=50 км

80-50=30 км