Якого найбільшого значення може набувати вираз 3cos²α+2sin²α об'ясніть хтось як зробити завдання

будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Влада.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

3cos²α+2sin²α=cos²α+2(cos²α+sin²α)=2+cos²α\leq2+1=3