Два натуральних числа відносяться як 3:2 а їх сума більша за 57 Якого найменшого значення може

набувати більше з цих двох чисел ? Якого найменшого значення може набувати добуток цих чисел ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вероника.

Ответ:

864

Пошаговое объяснение:

Натуральні числа – це числа, якими користуються при лічбі: один, два, три, чотири і т.д.

Два натуральних числа відносяться як 3 : 2 , отже маємо

3 + 2 = 5 частин

Оскільки в умові сказано ,що  числа натуральні , то їх сумма повинна ділитися на 5 частин .

За умовою ,сумма більша за 57 , найближче число яке буде ділитися на 5 , це 60 ( за ознакою подільності на 5 ) . На одну частину припадає:

60 : 5 = 12  - одна частина

Отже маємо числа :

12 * 2 = 24 - менше число

12 * 3 = 36 - більше число

і це будуть найменші числа , які відносяться як 3 : 2 і  дають в сумі число більше 57.

Тому найменше значення добутку цих чисел буде :

24 * 36 =864