Зі 100 кг нафти отри мують 5 кг бензину. Скільки кілограмів нафти слід видобути, щоб виробити 9

кг бензину?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Андрей.

Ответ:

180кг

Пошаговое объяснение:

100:5=20(кг)- потрібно нафти для виготовлення 1 кг бензину

20*9=180(кг)-потрібно нафти для виготовлення 9 кг бензину