У першій цистерні було в 4 рази менше бензину, ніж у другій. Після того як з другої цистерни

перелили у першу 70 л бензину, виявилось, що кількість бензину в другій цистерні становить 260 %від кількості бензину, що є зараз у першій цистерні. Скільки літрів бензину було в кожній цистерніспочатку?У першій цистерні було...л бензинуу другій цистерні було...л бензину​

Ответы на вопрос

Отвечает Флорьянович Оля.

Ответ:

В першій було 180 л бензину , в 2 було720 л бензину.

Пошаговое объяснение:

Перша цистерна буде Х, тоді друга буде 4Х   з другої перелили в першу 70 літрів і тоді виявилося , що різниця другої та першої складає 260%, 260%  це перевищення в 2,6 рази , тому зробимо таке рівняння:4Х-70/Х+70=2,6   вирішуємо і отримаємо слвд.4Х-2,6Х=182+70 1,4Х=252  х=180.       За Х ми взяли 1 цистерню, тому  в першій цистерні було  з початку 180 л , а в 2 цистерні було в 4 рази більшеЄ, а саме 720 л.

 з другої вилили в першу 70 л , стало 250л , а в другій стало на 70 літрів менше , 720-70=650 л  тепер перевіримо чи є співвідношення : 650:250=2,6 , тобто 260%  Задача розвязана.