У дві цистерни для поливу городу налили однакову кількість води. Коли з першої цистерни використали

47 л води, а з другої - 23 л, то в першій залишилось у 3 рази менше води, ніж у другій. Скільки літрів води було в кожній цистерні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивкович Богданка.
3(х-47)=  х-23
3х-141=х-23
3х-х=141-23
2х=118
х=118/2
х=59л було спочатку
Відповідь 59 л було спочатку в кожній цистерні