Поможить поже надо сделать к,р по матем даю 40 балив І рівень Виберіть правильний варіант

відповіді. 1. Правильним є твердження : а) -7 * 9 = -63 ; б) -55 : 5 = -11; в) -6 * (-8) = -48 ; Г)-36 : ( -9) = 5 2. Звівши доданки у виразі 11у - 6 -5у + 10 , дістанемо: а) 16у +16; б) 6у + 4 ; в) 6у +5 ; г) 6у -4. 3.Розкривши дужки у виразі -6 ( 3а - 4) , дістанемо: а) - 18 а - 4 ; б) -18а - 24; в)и-18а +4; г) -18а +24. ІІ рівень 4. Виконайте дії: а) 72 : ( -9) ; б) -13 * 0.1; в) (-12) у квадраті; г) -36 : (-0,3). 5. Спростіть вираз: -6 ( 8а - 2 ) - 3, 6 ( а + 4) 6. При яких значеннях х значення виразу х + 20 дорівнює значенню виразу 8 - 3х ІІІ рівень 7. Розв'яжіть рівняння:0,3х + 2 ( 0,2х - 0,3) = 0,8 - 0,7 ( х - 2) 8.Спростіть вираз : -2,1 ( 3,5х - 0,2)+ 1,2 ( 0,3 - 0,4х) ІV рівень 9. У дві цистерни для поливання городу налили однакову кількість води. Коли з першої цистерни використали 47 літрів води , а з другої - 23 літра , то в першій залишилося в 3 рази менше води , ніж у другій. Скільки води було в кожній цистерні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8. -2,1(3,5x-0,2)+1,2(0,3-0,4x)=

=-7,35x+0,42+0,36-0,48x=

=-7,83x+0,78

9. Перша - (x-47)×3

Друга - x-23

(x-47)×3=x-23

3x-141=x-23

2x=118

x=59

В-дь: спочатку в цистернах було по 59 л.