Помогите решить задачу пожалуйста пошагово: У першій цистерні було 900 л води,а в другій- 700 л.

Коли з другої цистерни взяли води вдвічі більше,ніж з першої, то в першій залишилося води втричі більше,ніж у другій.Скільки літрів води взяли з кожної цистерни?

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Карина.
Х - взяли з першои
3х - взяли з другои
(900 - х) - осталось у першои
(700 - 2х) - залишилося у другои
Ривняння
3 * (700 - 2х) = 900 - х   
2100 - 6х = 900 - х  
 5х = 2100 - 900
5х = 1200  
х = 1200 : 5  
х = 240 л - взяли з першои
240 * 2 = 480 л -взяли з другои