В одній цистерні було 320 л води, а в другій - 840 л. Коли з другої цистерни використали вдвічі

більше води, нiж із першої, то в другій залишилося в 4,5 раза більше води, ніж у першій. Скільки літрів води використали з кожної цистерни?​

Ответы на вопрос

Отвечает Северинова Валерия.

Відповідь:з першої цистерни використали 419,28 літрів води, а з другої цистерни використали 838,56 літрів води.

Покрокове пояснення:

Перша цистерна - 320л

Друга цистерна - (-840)л

Друга цистерна (після використання води) - ? л, використали вдічі > ніж з першої.

Перша цистерна (після використання води) - ? л, залишилося у 4,5 разів < ніж у другій.

Використали - ? л

1)320×4,5= -1,440(л) - залишилося води у другій цистерні після використання води;

2)-840-(-1,440)=838,56(л) ‐ використали води з другої цистерни;

3)838,56:2=419,28(л) - використали води з першої цистерни.