зі 100 кг нафти отри- мують 5 кг бензину. Скільки кілограмів наф- ти слід видобути, щоб виробити 9

кг бензину? С​

Ответы на вопрос

Отвечает Гоман Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 100:5=25 (кг) - нафти треба, щоб виготовити 1 кг бензину;

2)25×9=225 (кг)

Відповідь: потрібно 225 кг нафти, щоб виготовити 9 кг бензину.

Сподіваюсь що правильно

Отвечает Потёмкина Рената.

Ответ:

180кг нафти слід видобути

Пошаговое объяснение:

вроді так