Одне число в 1,5 рази більше від другого якщо від першого числа відняти 3,7 а до другого додати 5,3

то одержимо однакові результати знайдіть ці числа помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

1,5x-3,7=x+5,3

1,5x-x=5,3+3,7

0,5x=9

x=9÷0,5

x=18

1,5×18-3,7=18+5,3

23,3=23,3