Одне число в 3 рази більше від другого. Якщо від першого числа відняти 1,8, а додругого додати

0,6, то одержимо однакові результати. Знайдіть ціЧИСла, .​

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Пошаговое объяснение:

Нехай дне число 3х,друге х, тоді

3х-1,8=х+0,6

3х-х=0,6+1,8

2х=2,4

х=2,4:2

х=1,2 друге число

3х=1,2•3=3,6 одне число