Помогите с задачей. Одне число у 2 рази більше від другого . Якщо від першого числа відняти 3,6,а

до другого додати 4,8, то одержимо однакові результати. Знайдіть менше з цих чисел:1,2;0,4;8,4;2,8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Силантьева Дана.

Ответ:

8,4

Пошаговое объяснение:

Нехай друге число- х, тоді перше- 2х. Складемо рівняння:

2х-3,6= х+4,8

2х-х= 4,8+3,6

Х= 8,4-друге число

2*8,4= 16,8 - перше число

8,4 менше 16,8

Відповідь: 8,4 - менше з двох чисел