Одне число у 3 рази рази більше від другого. Якщо від першего відняти 5,3 , а до другого числа

додати 3,1, то одержимо однакові результати. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Артур.

Ответ:

Нехай друге число буде х, тоді перше 3х

1) 3х - 5,3 = х + 3,1

3х - х = 3,1 + 5,3

2х = 8,4

х = 8,4 : 2

х = 4,2 - друге число;

2) 4,2 × 3 = 12,6 - перше число.