Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!! Решите 2 задачи

пожалуйста!! срочно!!!!!!!!!!! 1.У розчині масою 250 г міститься 36 г розчиненої речовини. Визначте масу води в розчині 2.У розчині масова частка солі NaCl дорівнює 28 %. Обчислити масу солі NaCl та масу води, якщо маса розчину дорівнює 330 г

Ответы на вопрос

Отвечает Смыгина Владислава.

Ответ:

1. маса води 214 г

2. маса солі 92,4 г солі, маса води 237,6 г

Объяснение:

1. 250-36= 214 г

2. 28*330/100= 92,4 г солі

330-92,4= 237,6 г води