Розв’яжи задачу. Автомобіль їхав 2,5 год зі швидкістю 64 км/год та 1,5 год зі швидкістю 60

км/год. Знайди середню швидкість руху автомобіля протягом усього шляху. Можете помочь?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Дима.

64×2,5+60×1,5=160+90=250км за 4 часа

250÷4=62,6 км/час ср. скор.