При каталітичному розкладі 6,8 грама гідроген пероксиду утворилося 3,6 грама води та кисень.Яка

маса кисню утворилася.Напишіть рівняння реакції,зробіть відповідні обчислення​

Ответы на вопрос

Отвечает Аятбек Аружан.

Ответ:

3,2 г

Объяснение:

Дано:

m(H2O2)=6,8(г)

m(H2O)=3,6(г)

m(O2)-?

2Н2О=2Н2О+О2

6,8-3,6=3,2(г)