ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА. ТЕРМІНОВО, ДУЖЕ ТРЕБА 1. Укажіть хімічну формулу речовини, частка якої у

повітрі становить близько 20 %. А CO Б N2 В О2 Г CO2 2. Яка хімічна формула кисню? А CO Б N2 В О2 Г CO2 3. Яка характеристика НЕ ПРИТАМАННА кисню? А безбарвний газ Б малорозчинний у воді В має характерний запах Г густина більша за густину повітря 4. Відкриття кисню ускладнило те, що він А безбарвний газ без смаку й запаху. Б малорозчинний у воді. В у рідкому стані притягується магнітом. Г підтримує горіння. 5. Внесена в посудину з киснем тліюча скіпка А швидко гасне. Б яскраво спалахує. В спочатку гасне, потім спалахує. Г тривалий час ледь жевріє. 6. Яке твердження правильне? А атоми під час хімічних реакцій руйнуються Б маса продуктів реакції більша за масу реагентів В маса реагентів дорівнює масі продуктів реакції Г молекули під час хімічних реакцій зберігаються 7. Кисень масою 16 г прореагував з міддю масою 64 г. Укажіть масу (г) купрум(ІІ) оксиду, що утворився внаслідок реакції. А 40 Б 48 В 64 Г 80 8. Складіть рівняння реакції розкладання гідроген пероксиду й укажіть коефіцієнт перед формулою води. А 1 Б 2 В 3 Г 4 9. Складіть рівняння реакції повного окиснення метану й укажіть коефіцієнт перед формулою кисню. А 1 Б 2 В 3 Г 4 10. Складіть рівняння реакції повного окиснення гідроген сульфіду й укажіть коефіцієнт перед формулою води. А 1 Б 2 В 3 Г 4 11. Складіть рівняння реакції повного окиснення глюкози й укажіть коефіцієнт перед формулою карбон(IV) оксиду. А 1 Б 3 В 4 Г 6 12. Яка хімічна формула озону? А N2 Б O3 В O2 Г O4

Ответы на вопрос

Отвечает Федосейкина Диана.
1. В) О2
2. В) О2
3. В) має характерний запах
4. А) безбарвний газ без смаку й запаху.
Б)малорозчинний у воді
5. Б) яскраво спалахує.
6. Г) маса реагентів дорівнює масі продуктів реакції.
7. Г) 80
8. Б) 2

2H2O2 = O2 + 2H2O

9. Б) 2

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

10. В) 3

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

11. Г) 6

C6H12O6 + 9O2 = 6CO2 + 6H2O

12. Б) O3