у двох коробках 84 конфети когда с 1 коробки взяли 44 конфета 2 30 каждой коробки зосталось

залишилось цукерок порівну скільки цукерок було в кожній коробці спочатку цукерок було в кожній коробці спочатку ЦК цукерок було цукерок було в кожній коробці спочатку?если там 5 дій

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Ответ:

+4

Лучший ответ

1) 44 + ЗО = 74 (ц.) — стільки цукерок узяли з двох коробок;

2) 84 - 74 = 10 (ц.) — залишилося в двох коробках після того, як у них цукерок стало порівну;

3) 10 : 2 — 5 (ц.) — стало в кожній коробці;

4) 5 + 44 = 49 (ц.) — було в І коробці;

5) 5 + ЗО = 35 (ц) — було в II коробці.

Перевірка: 49 + 35 = 84 (ц.) — було спочатку у двох коробках.

Відповідь: у І коробці було 49 цукерок, у II — 35 цукерок.

Пошаговое объяснение:

вроде так