СРОЧНО!!!! скинте дії у і відповідь ЗАДАЧАУ двохкоробках було порівну цукерок.Коли з першої

коробки взяли 10 цукерок, а з другої ---28 цукерок, то в першій коробці стало у 4 рази більше , ніж у другій. Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку? ПРИКЛАДИ ВИБИРІТЬ ОДНУ ПРАВИЛЬНУ ВІДПОВІДЬ У ЗАВДАНЯХ 1-31.СПРОСТІТЬ ВИРАЗ: -4A*6BA. 2ab b. -10ab B. 24ab Г. -24ab Д. інша відповідь2.Яке з чисел є коренем рівняня 2x-6=0 1 1a. - - b. - B. 3 Г.-3 Д. інша відповідь 3 33.Зведіть подібні доданки A.a Б. 5а В. 7а Г. -3 Д. інша відповідь4.Винеіть спільний множник за дужки 12а+12в5.Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки (7в-4)-(4в+2)=6.Розвяжіть рівняня 2,5а+12=2x137.Сума двох чисел 30.Одне із чисел у 1,5рази більше за інше.Знайдіть ці числа.8.Розвяжіть рівняня: 2(у-3,5)=7+3,6(2у-1)СРОЧНО !!! 6 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Танцов Женя.

Ответ:

Х цукерок - у ІІ коробці

4х цукерок - у І коробці

150%=1,5

4х-8=(х+8)*1,5

4х-8=1,5х+12

2,5х=20

х=8(цукерок) - було у ІІ коробці

8*4=32(цукерки) - було у І коробці