У двох коробках було порівну цукерок. Після того, як з першої коробки взяли 10 цукерок, а з другої-

28 цукерок, у першій коробці стало цукерок у 4 рази більше , ніж у другій. Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сплетение Золотое.

4(х-28)=х-10

4х-112=х-10

4х-х=112-10

3х=102

х=34 к було в кожній коробці спочатку