У двох коробках 84 цукерки.коли з першої коробки взяли 44 цукерки а з другої 30 цукерок, то в

коробках залишилося цукерок порівну. Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мулин Андрей.

Пошаговое объяснение:

1)44+30=74(ц)

2)84-74=10(ц)

3)10:2=5(ц)

4)44+5=49(ц)

5)30+5=35(ц)

В першій 49 цукерок, а в другій 35