У першій коробці було в 4 рази більше цукерок ніж у другий. після того як з першої коробки

переклали в 2 коробку 8 цукерок у 1першій залишилося 150процентів кількості цукерок яка стала у 2 коробці скільки цукерок було у кожній коробці спочатку. знайти розвязок цієї задач

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.
Х цукерок - у ІІ коробці
4х цукерок - у І коробці
150%=1,5
4х-8=(х+8)*1,5
4х-8=1,5х+12
2,5х=20
х=8(цукерок) - було у ІІ коробці
8*4=32(цукерки) - було у І коробці