Розв"яжіть задачу У двох коробках було порівну цукерок. Коли з першої коробки взяли 10 цукерок, а

з другої -28 цукерок, то в першій коробці стало цукерок у 4 рази більше, ніж у другій. Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку? ДАМ 95 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Дмитрий.

Ответ:4(х-28)=х-10

4х-112=х-10

4х-х=112-10

3х=102

х=34 к було в кожній коробці спочатку

Пошаговое объяснение: