Маса 8 однакових деталей дорівнює 1 кг 200 г. Знайд масу 3 таких деталей.​


Ответы на вопрос

Отвечает Климова Катя.

Відповідь: 450 грам (0,45кг)

Покрокове пояснення: Спочатку треба знайти масу 1 деталі. Для цього переведемо 1кг 200г у грами:

1кг 200г = 1200(г )

тепер поділемо масу на кількіссть деталей:

1200 : 8 = 150(г)

далі множимо масу 1 деталі на бажану кількість деталей:

150 * 3 = 450 (г) або якщо перевести у кілограми, то 0,45кг