маса восьми однакових цибулин дорівнює масі шести однакових огірків. Скільки грамів станоавить маса

12 таких цибулин, якщо маса одного огірка 100 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Юдаков Вадим.
100*6=600
600/8=75
75*12=900
это слишком легко