Помогите решить задачу очень срочно нада.Нина посадила 6 рядив цибулин, по 9 у кожному ряди, а

Семен посадив 8 рядив цибулин, по 7 у кожному ряди. Скильки всього цибулин посадили дити? На скильки больше цибулин посадив Семён, ниж Нина? Решить по диям .

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Лера.

Ответ:

1) 110 цибулин посадили діти всього

2)на 2 цибулини посадив Семен більше ніж Ніна

Пошаговое объяснение:

1)6*9=54 цибулин посадила Нина

2)8*7=56 цибулин посадив Семен

3)54+56=110 цибулин посадили діти всього

4)56-54=2