Розв'яжи задачу. Яна посадила 6 рядів цибулин тюльпа-нів, по 9 цибулин у кожному ряді.

Олегпосадив 8 рядів цибулин тюльпанів, по7 цибулин у кожному ряді. Скільки всьо-го цибулин посадили діти? На скількибільше цибулин посадив Олег, ніж Яна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кохова Милена.

Ответ:

Всього цибулин — 110;

Олег посадив на 2 цибулини більше, ніж Яна.

Пошаговое объяснение:

1) 6•9=54 (циб.) — посадила Яна.

2) 7•8=56 (циб.) — посадив Олег.

3) 54+56=110 (циб.) — всього тюльпанів, посаджених дітьми.

4) 56-54=2 (циб.) — на стільки більше цибулин посадив Олег, ніж Яна.