У магазин завезли 873 кг огірків. Перший покупець узяв для соління 2% від усіх огірків, а другий

— 1% від усіх огірків. Скільки кілограмів огірків купив кожен з них? Перший покупець купив кг огірків. Другий покупець купив кг огірків.

Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.

Ответ:

Перший покупець купив

8.73 кг огірків.

Другий покупець купив

17.46 кг огірків.

Пошаговое объяснение:

1) 873 / 100 = 8.73 (кг) - 1 % усіх огірків

2) 8.73 * 2 = 17.46 (кг)