магазин завезли 873 кг огірків. Перший покупець узяв для соління 2% від усіх огірків, а другий — 1%

від усіх огірків. Скільки кілограмів огірків купив кожен з них? Перший покупець купив кг огірків. Другий покупець купив кг огірків.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Юлия.

Ответ:

Перший покупець купив 17,46 кг огірків

Другий покупець купив 8,73 кг огірків

Пошаговое объяснение:

1)2%=0,02

873*0,02=17,46(кг)-купив перший покупець.

2)1%=0,01

873*0,01=8,73(кг)-купив другий покупець