У магазин завезли 866 кг огірків. Перший покупець узяв для

соління 2% від усіх огірків, а другий — 1% від усіх огірків.Скільки кілограмів огірків купив кожен з них? Перший покупець купив  кг огірків.Другий покупець купив  кг огірків.​

Ответы на вопрос

Отвечает Оськин Влад.

Ответ:866:100=8,66-1%

8,66*2=17,32кг купив 1 покупець

8,66 купив 2 покупець

Я ще знайду скільки залишилося

17,32+8,66=25,98 скільки купили

866-25,98=840,02 кг залишилося

Пошаговое объяснение: