Купили 2 кг огірків першого сорту і 3 кг огірків другого виду. Середня ціна 1 кг куплених огірків -

5,82 грн. Яка ціна огірків першого сорту, якщо ціна огірків другого сорту 5,5 грн???Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Дударькова Злата.

Ответ:

6.3 грн.

Пошаговое объяснение:

2+3=5 (кг) - купили всего огурцов

5*5.82=29.10 (грн) - стоит 5 кг огурцов

3*5.5=16.5 (грн) - стоит 3 кг огурцов второго сорта

29.10-16.5=12.6 (грн) - стоит 2 кг огурцов первого сорта

12.6:2=6.3 (грн) стоит 1 кг огурцов первого сорта