Було куплено 2 кг цукерок одного виду по 64 грн за кілограм,4 кг цукерок другого виду по 82 грн і

ще 3 кг цукерок третього виду.Середня ціна куплених цукерок становила 88 грн за кілограм.Скільки коштував кілограм цукерок третього виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Файнер Алина.

Ответ:

112грн

Пошаговое объяснение:

2+4+3=9кг

(64*2+82*4+3х):9=88

128+328+3х=88*9

3х=792-456

3х=336

х=336:3

х=112грн