Знайдіть перші чотири члени геометричної прогресії (b п ), якщо b 1 = -2, q = -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.

Ответ:

b2=-2×(-3) =6

b3=6×(-3) =-18

b4=-18×(-3) =54

Отвечает Быков Виктор.

b2=b1×q до 1 степеня

b2=6

b3=b1×q до квадрату

b3=-18

b4=b1×q до клубу

b4=54